KIYMETLİ VELİLERİMİZ,
ÖĞRENCİ DURUMLARINI GÖRÜŞMEK ÜZERE OKULMUZA GELMEDEN ÖNCE İLGİLİ ÖĞRETMENİMİZİN MÜSAİT RANDEVU SAATLERİNİ AŞAĞIDAKİ TABLODAN İNCELEMNİZİ RİCA EDERİZ.
2023-2024 NENE HATUN MTAL ÖĞRETMEN VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ | ||||||
ÖĞRETMEN | BRANŞ | GÖRÜŞME GÜNLERİ | ||||
PAZARTESİ | SALI | ÇARŞAMBA | PERŞEMBE | CUMA | ||
AHMET FERYAT YOLVEREN | Yiyecek İçecek Hizmetleri | 09:05 - 09:50 | ||||
ELMAS DİLBAZ | Hasta ve Yaşlı Hizmetleri | 13:00 - 13:45 | ||||
FADİME CANBAZ | Grafik ve Fotoğraf / Grafik | 10:45 - 11:30 | ||||
MERVE GEDİK | Bilişim Teknolojileri | 15:30 - 16:15 | ||||
ABDULBAKİ ALDIRMAZ | Bilişim Teknolojileri | 13:00 - 13:45 | ||||
AHMET ÜNSAL | Kimya / Kimya Teknolojisi | 13:50 - 14:35 | ||||
ALİ BURAK ÖRÜM | Türk Dili ve Edebiyatı | 13:00 - 13:45 | ||||
ALİ DEVECİ | Tekstil Teknolojisi / Tekstil Terbiye | 09:55 - 10:40 | ||||
AYŞE ÜNAL | Kimya / Kimya Teknolojisi | 13:50 - 14:35 | ||||
BEHİYE KARACA | Biyoloji | 09:55 - 10:40 | ||||
CEM BAŞKAN | Felsefe | 09:05 - 09:50 | ||||
DENİZ CEREN İSMAİLOĞLU | Matematik | 09:55 - 10:40 | ||||
DÖNDÜ HAZAL ŞEREF | Grafik ve Fotoğraf / Grafik | 10:45 - 11:30 | ||||
DURDANE KURNAZ | Biyoloji | 09:55 - 10:40 | ||||
FATMA ÇAKAR | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 11:35 - 12:15 | ||||
FATMA KAHRAMAN | Türk Dili ve Edebiyatı | 10:45 - 11:30 | ||||
FATMA SEVAL GÜNERİ | İngilizce | 13:50 - 14:35 | ||||
FATMAGÜL ÖZAKSAKAL | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 10:45 - 11:30 | ||||
FATMANUR FERLİ | Türk Dili ve Edebiyatı | 15:30 - 16:15 | ||||
GAMZE ALPAN KÖK | Matematik | 13:50 - 14:35 | ||||
GÖNÜL DEMİRSOY | Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi | 09:05 - 09:50 | ||||
HAKAN BOLAT | İngilizce | 09:55 - 10:40 | ||||
HATİCE UĞURLU | - | 11:35 - 12:15 | ||||
HİCRAN DİLEK KÖSE | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 13:00 - 13:45 | ||||
İBRAHİM ÖZGÜR ÜNAL | Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi | 09:55 - 10:40 | ||||
İBRAHİM TOPUZ | İngilizce | 09:55 - 10:40 | ||||
İLKAY ŞEYMA SİNAL | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 13:00 - 13:45 | ||||
İSMAİL SAYGI | Beden Eğitimi | 10:45 - 11:30 | ||||
KADRİYE BAŞ | Tekstil Teknolojisi / Trikotaj | 10:45 - 11:30 | ||||
LEVENT BALABAN | Hasta ve Yaşlı Hizmetleri | 09:05 - 09:50 | ||||
LÜTFİYE CANBULUT | - | 11:35 - 12:15 | ||||
LÜTFİYE ÖZMEN | Yiyecek İçecek Hizmetleri | 13:00 - 13:45 | ||||
MEHMET DUHAN | Grafik ve Fotoğraf / Grafik | 08:15 - 09:00 | ||||
MEHTAP ZÜLFİYE SARIER | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 13:00 - 13:45 | ||||
MELAHAT MELİS YEDEK BUKAN | Beden Eğitimi | 13:50 - 14:35 | ||||
MELTEM DALGALI | Matematik | 10:45 - 11:30 | ||||
MERT DEMİRKOL | Türk Dili ve Edebiyatı | 13:50 - 14:35 | ||||
METİN ALKIŞ | Matematik | 13:50 - 14:35 | ||||
METİN DOĞANÇAY | Tarih | 13:50 - 14:35 | ||||
MUHAMMET TÜRKYILMAZ | İngilizce | 11:35 - 12:15 | ||||
NAZLI SEVİM ÇAĞLAR | - | 11:35 - 12:15 | ||||
NAZLI VAROL | Aile ve Tüketici Hizmetleri | 10:45 - 11:30 | ||||
NEVRİYE KANDEMİR | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 10:45 - 11:30 | ||||
NEZAHAT USLU | Gıda Teknolojisi | 13:50 - 14:35 | ||||
ORHAN ARSLAN | Türk Dili ve Edebiyatı | 13:00 - 13:45 | ||||
ÖZGE CAN DEMİR YEŞİL | - | 13:00 - 13:45 | ||||
RABİA SATIR | Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi | 11:35 - 12:15 | ||||
SEHER BALABAN | Hasta ve Yaşlı Hizmetleri | 13:50 - 14:35 | ||||
SELMA YILDIZ ÖZTÜRK | Tarih | 13:50 - 14:35 | ||||
SERPİL GÜNDÜZ | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 09:05 - 09:50 | ||||
SERPİL TAYGURT | El Sanatları Teknolojisi / Nakış | 11:35 - 12:15 | ||||
SEYİT BAŞ | Türk Dili ve Edebiyatı | 11:35 - 12:15 | ||||
SİBEL ÖNCÜ | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 11:35 - 12:15 | ||||
ŞAHİN AKAVCI | Fizik | 11:35 - 12:15 | ||||
ŞENAY ALTAY | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 08:15 - 09:00 | ||||
TÜLAY KAHVECİ | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 10:45 - 11:30 | ||||
ÜLKÜ YILMAZ | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | 09:55 - 10:40 | ||||
ZAİDDİN VURAL | Hasta ve Yaşlı Hizmetleri | 13:00 - 13:45 | ||||
ZEHRA ALTUNTAKAN SÖMER | Türk Dili ve Edebiyatı | 13:50 - 14:35 | ||||
ZEKAİ BİLİR | Coğrafya | 09:55 - 10:40 |